Azonnal hasznosítható TUDÁST ADÓ, ingyenes, gyakorlati OKTATÁSOK a Modern Alarm Kft-nél!
2026. 5. 8.: Hikcentral Pro >>
2026. 5. 12.: Hikvision beléptetők >>
2026. 5. 14.: Hikvision hőkamerák >>
2026. 5. 19.: Texecom behatolásjelzők >>
2026. 5. 28.: CIAS mikrohullámú megoldások >>
Szeretettel meghívjuk Önt INGYENES előadásunkra, ahol részletesen bemutatjuk a Hikvision – HikCentral Pro alkalmazáscsomag működését, előnyeit, bővebb felhasználási lehetőségeit.
Miért érdemes eljönni?
Amiket élőben bemutatunk:
A szoftver funkciói
Telepítés és licencelés
Jogosultság- és felhasználó-kezelés
Munkaterület kialakítása
Kamerák és rögzítők felvétele a programba
Térképek létrehozása
Keresés a rögzítő letárolt videoanyagában
Control Room – felügyelet ismertetése
Kiknek szól? Elsősorban azoknak, akik a Hikvision ingyenes (IVMS-4200) szoftver megoldása mellett kíváncsiak a professzionális verzió lehetőségeire és funkcióira is. Továbbá ajánljuk mindenkinek, aki élőerős video felügyeletet üzemeltet és bonyolultabb rendszerintegrációt is szeretne használni.
Előadó: Tóth István HikCentral Pro szakértő, műszaki terméktámogató
Időpont: 2026. május 8., csütörtök 9:00 – 15:00 (Kérdésektől, igényektől függően tovább is tarthat)
Helyszín: Modern Alarm Kft. 1134 Budapest, Kassák Lajos. u. 61.
Kérjük, hogy idekattintva, az oktatás előtt, regisztráljon magának „oktatási fiókot”
Vissza az időpontokhoz!^^
Szeretettel meghívjuk Önt INGYENES előadásunkra, ahol részletesen bemutatjuk a Hikvision beléptető-rendszereket, felépítésüket, filozófiájukat, komponenseiket.
Beléptető Vezérlők: A Hikvision beléptetőegységei számos különböző beléptetési funkciót kínálnak a felhasználók számára. Ezek a vezérlők sokoldalúak, így különböző alkalmazási területeken használhatók.
Arcfelismerő Terminálok: A Hikvision arcfelismerő termináljai deeplearning alapú arcfelismerést tesznek lehetővé. Ezek a terminálok gyorsak és pontosak, és különböző hitelesítési módszerekkel működnek.
Ujjlenyomat-olvasó: Az ujjlenyomat-olvasó terminálok a legújabb algoritmusokat integrálják, és több hitelesítési módot támogatnak. A felhasználók ujjlenyomatukkal vagy más módszerekkel hitelesíthetik magukat.
Kártyaolvasók: Kompakt és jól tervezett kártyás terminálok alapvető, de biztonságos hozzáférést biztosítanak. A kártyaolvasók segítségével a felhasználók kártyával, PIN-kóddal vagy ujjlenyomattal léphetnek be.
Kaputelefonok és Beléptető Egy Eszközben: A Hikvision új generációs kaputelefonjai és beléptetőegységei egy eszközben kezelhetők. Ez a megoldás praktikus és költséghatékony, mivel nem szükséges külön kaputelefonra és beléptető terminálra beruházni.
Kiknek szól?
1. Telepítőknek és Rendszerintegrátoroknak (Műszaki fókusz) A hardveres kiépítés és a programozás megismerése.
2. Karbantartóknak és Szerviztechnikusoknak Azoknak a szakembereknek, akik a már meglévő rendszerek üzembiztonságáért felelnek.
Előadó: Bogya Zsolt Műszaki termékmenedzser
Időpont: 2026. május 12., kedd 9:00 – 15:00 (kérdésektől, igényektől függően tovább is tarthat)
Szeretettel meghívjuk Önt INGYENES előadásunkra, ahol részletesen bemutatjuk a Hikvision Hőkamerák, előnyeit, bővebb felhasználási lehetőségeit.
• Mi a hőkamera? • Miért használunk hőkamerákat? • A hőkamera képalkotási elve • Pixel pitch fogalma • Johnson-kritériumok • Hikvision hőkamerasorozatok és rendszerintegráció • A kamerák beállítása • Mire figyeljünk? • Buktatók, nyalánkságok • Hikvision Thermal Tools - hőkamera tervező
Kiknek szól? Videómegfigyelő-rendszer telepítőknek, rendszer-integrátoroknak, üzemeltetőknek, projektező kivitelezőknek. És persze mindeki számára, aki nyitott a kiforrott technológiájú rendszerek megismerésére és alkalmazására.
Előadó: Waldmann Tamás Műszaki terméktámogató
Időpont: 2026. május 14., csütörtök 9:00 – 15:00 (Kérdésektől, igényektől függően tovább is tarthat)
Szeretettel meghívjuk Önt INGYENES előadásunkra, ahol részletesen bemutatjuk a Texecom behatolásjelző-rendszereit, felépítésüket, filozófiájukat, komponenseiket.
3. Biztonsági vezetőknek és Rendszergazdáknak Akik a napi működést felügyelik és a jogosultságokat kezelik.
4. Távfelügyeleti operátoroknak Akik fogadják a rendszer jelzéseit.
Előadó: Bogya Zsolt Műszaki termékmenedzser, Texecom szakértő
Időpont: 2026. május 19., kedd 9:00 – 12:00 (kérdésektől, igényektől függően tovább is tarthat)
Szeretettel meghívjuk Önt INGYENES előadásunkra, ahol áttekintjük a Cias kültéri, mikrohullámú védelmi eszközök áttekintése, megoldási javaslatok a védelem kialakításához.
1. Telepítőknek és Rendszerintegrátoroknak (Műszaki fókusz) A hardveres kiépítés és a programozás megismerése miatt fontos.
Előadó: Rác Géza Műszaki igazgató, CIAS szakértő
Időpont: 2026. május 28., csütörtök 9:00 – 12:00 (kérdésektől, igényektől függően tovább is tarthat)
További, fontos információk
Kérjük hozzon magával laptopot és a jegyzeteléshez megfelelő eszközt (pl. füzetet, tollat, vagy tabletet stb.)
Pontos hely (Plus Code): G3G9+8Q Budapest
Parkolás közvetlenül a szaküzlet bejárata előtti és melletti utcákban lehetséges. Fizető övezet! 450 Ft / óra, maximum 3 óra hosszan.
Modern Alarm Kft. 1134 Budapest, Kassák Lajos u. 61. Tel.: +36 30 636-9434 hirlevel@modernalarm.hu | www.modernalarm.hu Amennyiben nem kíván több hírlevelet kapni tőlünk, kérjük, ugyanezen az email-címen jelezze!
Amennyiben nem kíván több hírlevelet kapni tőlünk,kérjük, ugyanezen az email-címen jelezze!