- Regisztráció

Hálózati eszközök kiegészítők

 Rendezés
1 - 20 / 36termék
Bruttó ár
Mean Well NDR-240-48 tápegység (17620)
DIN sínes ipari tápegység ipari kivitelű eszközökhöz 230VAC/48V-55V DC, 240W/5A, működési hömérséklet: -20- +70 °C, rövidzár, túlterhelés, túlfeszülts
31 195 Ft14 napon belül
Mean Well SDR-240-48 tápegység (17628)
DIN sínes ipari tápegység ipari kivitelű eszközökhöz 230VAC/48V-55V DC, 240W/5A, működési hömérséklet: -25- +70 °C, rövidzár, túlterhelés, túlfeszülts
Kérjen ajánlatot!
Planet PWR-240-48 tápegység (3655) 
DIN sínes ipari tápegység aktív PFC-el ipari kivitelű eszközökhöz 230VAC/48V-55V DC, 240W/5A, működési hömérséklet: -10- +70 °C, rövidzár, túlterhelés
56 833,1 Ftraktáron
Mean Well NDR-120-48 tápegység (17618)
DIN sínes ipari tápegység ipari kivitelű eszközökhöz 230VAC/48V-55V DC, 120W/2.5A, működési hömérséklet: -20- +70 °C, rövidzár, túlterhelés, túlfeszül
16 880,8 Ft14 napon belül
Mean Well SDR-120-48 tápegység (17626)
DIN sínes ipari tápegység ipari kivitelű eszközökhöz 230VAC/48V-55V DC, 120W/2.5A, működési hömérséklet: -25- +70 °C, rövidzár, túlterhelés, túlfeszül
32 170,4 Ft14 napon belül
Mean Well NDR-75-48 tápegység (17615)
DIN sínes ipari tápegység ipari kivitelű eszközökhöz 230VAC/48V-55V DC, 75W/1.6A, működési hömérséklet: -20- +70 °C, rövidzár, túlterhelés, túlfeszült
14 417 Ft14 napon belül
Mean Well SDR-75-48 tápegység (17624)
DIN sínes ipari tápegység ipari kivitelű eszközökhöz 230VAC/48V-55V DC, 75W/1.6A, működési hömérséklet: -30- +70 °C, rövidzár, túlterhelés, túlfeszült
Kérjen ajánlatot!
cléd GLC-LH-SMD SFP modul (26657)
SFP Modul SM 1.25G 10km LC dlx DDM (16617)
4 380,5 Ftraktáron
Hikvision HK-1.25G-20-1310 SFP modul (2946)
1250Mb/s SFP Modul, Single mode LC optikai interfész, TX1310nm/RX1550nm - elég egy szál
11 605,3 Ft14 napon belül
Hikvision HK-1.25G-20-1550 SFP modul (2947)
1250Mb/s SFP Modul, Single mode LC optikai interfész, TX1550nm/RX1310nm - elég egy szál
15 468,6 Ft14 napon belül
Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM SFP modul (16626)
1250Mb/s SFP Modul, Multi mode LC optikai interfész, 1Km-ig, 1310nm - kettő szál kell
8 181,3 Ftraktáron
Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF SFP modul (22826)
1250Mb/s SFP Modul, Single mode LC optikai interfész, 20Km-ig, TX/RX: 1310nm - kettő szál kell
7 741,9 Ft14 napon belül
Planet MFB-F20 SFP modul (6336)
100BaseFX SFP Modul, SM LC optikai interfész, 20Km-ig, 1310nm
18 441,8 Ftrendelésre
Planet MFB-FX SFP modul (3657)
100BaseFX SFP Modul, MM LC optikai interfész 2Km-ig, 1300nm
13 454,4 Ftrendelésre
Planet MFB-TF20 SFP modul (6337)
100BaseFX SFP ipari Modul, SM LC optikai interfész, 20Km-ig, 1310nm
21 573,4 Ftrendelésre
Planet MFB-TFX SFP modul (6338)
100BaseFX SFP ipari Modul, MM LC optikai interfész, 2Km-ig, 1310nm
18 325,7 Ftrendelésre
Planet MGB-GT SFP modul (3659)
1000Base-T SFP Modul, RJ45 Gb-es interfész, 100m-ig
30 156,4 Ftraktáron
Planet MGB-LX SFP modul (7844)
Mini GBIC LX Module
12 642,5 Ftrendelésre
Planet MGB-SX SFP modul (3658)
1000BaseSX SFP Modul, MM LC optikai interfész, 220/550m-ig, 850nm
12 062,6 Ftrendelésre
Planet MGB-TLX SFP modul (6340)
1000BaseSX SFP ipari Modul, SM LC optikai interfész, 10Km-ig, 1310nm
17 281,9 Ftrendelésre
 
1/2.oldal