Belépés - Regisztráció
<< Vissza nettó ár: bruttó ár:

Planet MFB-TF20 SFP modul

Planet MFB-TF20 SFP modul

15 432 Ft / db

14 nap.

db    


Termékadatok

Gyártó: Planet

Típus azonosító: MFB-TF20

Rövid leírás: 100BaseFX SFP ipari Modul, SM LC optikai interfész, 20Km-ig, 1310nm

Felhasználás: Switchek, média konverterek

Gyártói weboldal: http://www.planet.com.tw/en/product/product_category.php?id=1

Katalógus letöltés: egy/Planet katalógus.pdf