Belépés - Regisztráció
<< Vissza nettó ár: bruttó ár:

Zyxel SFP-SX-D SFP modul

Zyxel SFP-SX-D SFP modul

24 267 Ft / db

3 nap.

db    


Termékadatok

Gyártó: Zyxel

Típus azonosító: SFP-SX-D

Rövid leírás: 1000BaseSX SFP Modul, MM 50µm/550m, 62.5µm/220 850nm

Felhasználás: Switchek, média konverterek

Gyártói weboldal: www.zyxel.com/uk/en/products_services/smb-switches.shtml?t=c