Belépés - Regisztráció
<< Vissza nettó ár: bruttó ár:

Planet MGB-TSX SFP modul

Planet MGB-TSX SFP modul

13 117 Ft / db

Kérjen ajánlatot a termék szállítási lehetőségeiről!

db    


Termékadatok

Gyártó: Planet

Típus azonosító: MGB-TSX

Rövid leírás: 1000BaseSX SFP ipari Modul, MM LC optikai interfész, 220/550m-ig, 850nm

Felhasználás: Switchek, média konverterek

Gyártói weboldal: http://www.planet.com.tw/en/product/product_category.php?id=1

Katalógus letöltés: egy/Planet katalógus.pdf